Selle aasta jõulukingingid tulevad

Moseli jõe kallastelt

Need on teie jaoks valmistanud kolm kanget Moseli veinimeistrit: Harald Steffens, Klaus Herres ja Jan Matthias Klein.

Aastavahetus on traditsiooniline vahuveiniaeg. Et saaksite pakkuda parimat oma sõpradele, klientidele ja iseendale, olen hoolikalt välja valinud mõned Saksamaa tipptootja

Sektgut St.Laurentius

RIESLINGUSEKTID

Veinimeister Klaus Herres on need valmistanud käsitööna Moseli jõe järskudelt kallastelt korjatud Rieslingu viinamarjadest, kasutades traditsioonilisi šampanja valmistamise meetodeid.

Rohkete auhindade kõrval annab tema vahuveinide kvaliteedist tunnistust ka see, et neid pakub Saksamaa president oma vastuvõttudel Bellevue lossis.

Seega on teil hea võimalus juba sel aastavahetusel nautida vahuveini, mida joovad Euroopa kroonitud pead. Tõenäoliselt ei leia te seda mitte kusagilt mujalt, sest piiratud toodanguhulgast eksporditakse vaid 5%.

Ja et oleks ikka unikaalne ja meeldejääv, siis on eeltoodud lugu mida kinkimise – nautimise juurde rääkida teile siinkohal kauba peale.

#1 Riesling Sekt Trocken St. Laurentius

0,75 l Alk.11,0% vol 15€ +km

Charmat’ meetodil toodetud vahuvein. Mõnusa peene mulliga. Maitse pehme, kerge ja meeldiv – kollane õun ja tsitrused. Sobib nii aperitiiviks, suupistete juurde kui ka lihtsalt seltskonnas nautimiseks.

StLaurRiesCrem

#2 St. Laurentius Sekt Riesling Brut Crémant 2018

0,75 l Alk.12,5% vol 20€ +km

Traditsioonilisel meetodil valmistatud kvaliteetvahuvein. Elegantne lõhnapalett kollasest ploomist, küdooniast ja troopilistest viljadest nagu passion ja ananass. Keelel sillerdav puuviljahape ja kreemiselt pehme mullivaht.

#3 St. Laurentius Grande Cuveé Sponti Riesling Brut 2016

0,75 l Alk.12% vol 40€ +km

Vanadelt viinapuudelt korjatud marjadest raditsioonilisel meetodil valmistatud esindusvahuvein. Lõhnas ja maitses kollane ploom, virsik, aprikoos, ananass ja rosinad. Suurepärane jook nautimiseks erilistel hetkedel. Soiliidne ärikingitus.

Weigut Staffelter Hof

rieslinguveinid

Weigut Staffelter Hof veinid on pärit Moseli jõe keskosast, mida peetakse parimaks Rieslingupiirkonnaks kogu maailmas.

Valmistatud hoole ja armastusega veinimeister Jan Matthias Kleini poolt rohkem kui 1100 aastase ajalooga veinimõisas, kus on head jooki järjepannu tehtud juba aastast 862.

Seekordsesse kingivalikusse võtsin kolm lustakat kvaliteetveini, mis sobivad nii lihtsalt seltskonnale, suupistete kõrvale kui ka tugevama jõulusöögi kõrvale nautimiseks.

Madala alkoholisisaldusega mitmes kuivusastmes kvaliteetveinid igale maitsele.

#4 MAGNUS Riesling trocken Bio 2019

0,75 l Alk.11,5% vol 12,50 € +km

Kuiv vein, maitses tsitrused, kollased õunad, ploomid ja veidi virsikut. Erksalt mahlane toiduvein. Sobib hästi traditsiooniliste jõulutoitude juurde.

#5 PARADIES Riesling feinherb Bio 2019

0,75 l Alk.10,5% vol 12,50 € +km

Poolkuiv. Lõhnas ja maitses õun, küps virsik, kollane ploom ja tsitrused. Täiuslik magusa ja happe tasakaal. Sobib enamike jõulutoitude ja suupistete juurde ning niisama nautimiseks.

#6 KNACKARSCH Riesling lieblich Bio 2019

0,75 l Alk.8,5% vol 12,50 € +km

Poolmagus. Meeldivalt värske, erk ja mineraalne. Hape ja õrn magusus heas tasakaalus, maitses kollased puuviljad. Klassikaline Moseli vein. Sobib niisama nautimiseks. Hea kaaslane vürtsikatele roogadele.

Jõulud

Toidunaudingute aeg

Selleks pakume teile midagi tõeliselt erilist.

Harald Steffens on ainuke tootja maailmas, kes teeb Rieslingust Mosto cottot ehk madalal kuumusel kokku aurutatud viinamarjamahla kontsentraati,

Selle puuviljakaramelline maitse on happesusega heas tasakaalus ja aroom üllatab meeldivalt.

Sobib suppide, kastmete, dessertide ja salatite maitsestamiseks, nii soolastesse kui magustoitudesse ning lisandiks juustudele, puuviljadele, või ka lihtsalt saiaga söömiseks või morsi tegemiseks. Võimalusi toiduelamusteks on palju, muudkui fantaseeri ja katseta!

Sellestsamast siirupist teeb Harald ka suurepärast balsamiäädikat, mis on küpsenud tammest ja mooruspuust vaatides. Aromaatne ja särtsakas, ideaalne salatite ja vinegrettide valmistamiseks.

Mõlemad tooted on pärit orgaanilisest viinamarjakasvatusest, kus järsul nõlval asuvad viinapuud on hoole ja armastusega haritud ning marjad käsitsi korjatud. Ja tulemus on seda vaeva väärt!

Suurepärane pühadekingitus kokkamishuvilistele toidugurmaanidele!

#7 Riesling Mosto Cotto 0,25l

12.50€ +km

Rieslingu viinamarja mahla kontsentraat kasutamiseks soolastes ja magusates roogades

 #8 Riesling Balsamessig 0,25l

12.50€ +km

Puidust vaatides küpsenud balsamiäädikas viinamarjamahla kontsentraadist

Mosto kingitus

#9 “Gurmaani üllatus”

Mosto Cotto, Balsamiäädikas ja kingikott

2×0,25l 25€ +km

Täiuslik alkoholivaba jõulukingitus kõikidele gurmaanidele. Ehedad Moseli maitsed kvaliteetpakendis.

Vildist pakendi värvid: lilla, hall, roheline, punane.

Tellida saab kuni

25.11.2020

Countdown Element
Tekkis huvi?

Üllata end ja teisi

Kõik tooted 100% Rieslingu viinamarjast. Kaup kätte peale tellimise lõppu 2 nädala jooksul. NB! COVID-19 tõttu võib tarne hilineda!

tellimine ankur

Helista

+372 5620 6003

Kirjuta e-mail või facebook-i

ulo@wein.ee

Jälgi mind